1. Portal de divertisment
  2. Știri
  3. Politică
  4. ​FOST OFIȚER AL POLIȚIEI DE FRONTIERĂ, AMENDAT PENTRU LUARE DE MITĂ
04:30 - 14.02.2025
1
0 /5 Stars by
0
0

​FOST OFIȚER AL POLIȚIEI DE FRONTIERĂ, AMENDAT PENTRU LUARE DE MITĂ

​FOST OFIȚER AL POLIȚIEI DE FRONTIERĂ, AMENDAT PENTRU LUARE DE MITĂ

O fostă angajată a poliției de frontieră de la punctul de trecere a frontierei Ceadîr-Lunga a fost amendată cu 75.000 de lei pentru că a luat mită de la un cetățean ucrainean. Pentru 100 de euro și 200 de dolari, i-a legalizat intrarea și șederea în Republica Moldova. Având acces la Sistemul Informațional Integrat (unde sunt înregistrate trecerile frontierei de stat de către străini), ea a introdus informații incorecte în acesta. Procesul a durat doi ani la Judecătoria Cahul, iar inculpata nu și-a recunoscut vinovăția.


Publicat de:Рустам
Для возможности комментировать пройдите .

Știri rubrici

18+ Portal de divertisment dosug.md - cel mai bun site cu actualizări zilnice. Totul este cel mai proaspăt: recreere și divertisment pe hartă, pe știri și publicații facturi , filme , anunțuri ...), dating, forum, totul pentru nunti, poze, glume, avem umor online zilnic! Actualizarea permanentă a locurilor de recreere și divertisment știri curente, anunțuri, posturi vacante noi. Efectuați o căutare pe hartă locurile de activitate. Îți place să călătorești? cele mai proaspete excursii. Cu noi Există glume pe videoclipul pe care îl puteți viziona online. Noi facem selecții în cazul în care stelele populare de la Hollywood în fotografie sunt relaxante și distracție, scandaluri de stele, celebrități într-un bikini.
Disclaimer: Toate drepturile de publicitate audio, video, grafice și materialele de text aparțin proprietarilor lor.
© 2011–2025
Top
Așteptați redirecționarea
Așteptați redirecționarea
Mesajul
Продолжая использовать наш сайт, вы даете согласие на обработку файлов cookie, которые обеспечивают правильную работу сайта. Благодаря им мы улучшаем сайт, обслуживание и товары.
Подтверждаю Подробнее